ÇOCUKLAR GİBİ ŞENDİLER

ÇOCUKLAR GİBİ ŞENDİLER

 

 Üniversitemizin Sosyal Aktivite ve Sosyal Sorumluluk Topluluğu (SASST) öğrencileri geleneksel hale getirdikleri 23 Nisan Çocuk Şenliği etkinliğinde Ketenlik İlköğretim Okulu ve Bahçeşehir Koleji’ni ağırladılar.

Çocuklarla Çocuk Oldular

İlköğretim ve anaokulu öğrencileriyle birlikte bahçede çeşitli aktiviteler hazırlayan SASST öğrencilerimiz ilk olarak çeşitli meyveler vererek çocuklara sağlıklı beslenme hakkında bilgiler aktardılar. Daha sonra balonlar içine saklanan sürprizleri bulmaya çalışan minikler, sürprizleri bulduktan sonra danslar ve oyunlar eşliğinde çok mutlu bir gün geçirdiler.

Koltukları Ele Geçirdiler

Bahçeşehir Koleji 4. Sınıf öğrencileri rektör, genel sekreterlik, dekanlıklar koltuklarına oturarak üniversite öğrencilerinin isteklerini dinleyerek çeşitli kararlara imza attılar. Daha sonra profesör öğrencilerden oluşan bir toplantıda gündem “Çocuk Hakları ve bununla ilgili yapılması gerekenler” konusu idi. Oldukça verimli bir tartışma ortamında geçen toplantı sonucunda çocukların kendi haklarına sahip çıkması gerektiği kararı verildi.

Haber Galerisi

Site Haritası