​AHEP’TE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ BAŞLADI 

​AHEP’TE KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMİ BAŞLADI 

 Üniversitemizin Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi ve Alanya Belediyesi Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile yürütülen Kişisel Gelişim Eğitimlerinin ilk dersi Alanya Kültür Merkezinde gerçekleştirildi.  
 
 Üniversitemizin Reklam Tasarımı ve İletişimi Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Murat Ertan Doğan tarafından verilen Etkili İletişim Becerileri semineri büyük ilgi gördü. Yaklaşık 150 kişinin katılımıyla gerçekleşen seminerin konuları arasında “Neden iletişim kurarız?”, “İletişimin önemi ve süreçleri nelerdir?” ile “Etkili iletişim teknikleri” gibi başlıklar yer aldı. Katılımcıların da ilgisiyle yoğun bir etkileşim ortamında gerçekleşen dersin sonunda Yrd. Doç. Dr. Murat Ertan Doğan,  konuyla ilgili soruları da yanıtladı. 
 
Alanya Belediye Başkanı Ziraat Müh. Adem Murat Yücel’in desteğiyle Haziran 2017’ye kadar sürmesi planlanan eğitimlerle, Alanya Belediyesi çalışanlarının kurum içi ve kurum dışı iletişim süreçlerinin daha etkin ve verimli gerçekleşmesi amaçlanıyor. Bu bağlamda, Etkili İletişim Becerileri vb. iletişim derslerinin yanı sıra Zaman Yöntemi, Stres ve Kaygı Yönetimi gibi dersler ile bireylerinin iş yaşamına yönelik bilgi, beceri ve yetkinliklerinin geliştirilmesi hedefleniyor.   
 
AHEP-SEM’ DE YAŞAMBOYU EĞİTİM FELSEFESİ  
 
Öğrenmenin her yaşta ve yaşamın her anında gerçekleşmesi gerektiği ilkesini benimseyen Üniversitemizin Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi,  uzman kadrosu ve profesyonel hizmet anlayışı ile iş yaşamında kendini geliştirmek isteyen kurumlar ve bireyler için yerelden küresele geniş ölçekte eğitim olanakları sunmaya devam ediyor. AHEP-SEM, Kişisel Gelişim Eğitimlerinin yanı sıra, Yabancı Dil Eğitimi, Aile Danışmanlığı Eğitimi ve Temel Grafik Tasarımları Programları Eğitimi gibi birçok programın önümüzdeki günlerde açılacağını duyurdu. AHEP-SEM kapsamında açılacak programlar hakkında ayrıntılı bilgiye 0 242 513 69 69 numaralı telefondan ve http://www.alanyahep.edu.tr bağlantısından ulaşılabilir. 

 

Haber Galerisi

Site Haritası