AHEP-SEM’DE İLETİŞİM EĞİTİMİ BAŞLADI

AHEP-SEM’DE İLETİŞİM EĞİTİMİ BAŞLADI

Üniversitemizin Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi (SEM) tarafından Alanya Belediye Başkanı Ziraat Müh. Adem Murat Yücel’in desteğiyle Alanya Zabıta Müdürlüğü için Kişisel Gelişim ve İletişim Sertifika Programı Alanya Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Gani Şahin ve Alanya Zabıta Müdürlüğü Zabıta Müdürü Hasan Akın’ın katılımlarıyla 12 Aralık 2016 Pazartesi günü üniversitemizde başladı. İki hafta sürecek olan eğitime  katılımcılar yoğun ilgi gösterdiler.
 
Yaklaşık 65 kişinin katılımıyla gerçekleşen seminerlerde üniversitemizin Reklam Tasarımı ve İletişimi Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Murat Ertan Doğan, Turizm İşletmeciliği Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Nihan Saldıraner, Reklam Tasarımı ve İletişimi Bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç Dr. Tülay Görü Doğan, Psikolog Ece Şahin, Psikolog Sinem Çelenk ve Prof. Dr. Mehmet Fidan  tarafından eğitimler gerçekleştiriliyor.
 
GENİŞ KAPSAMLI EĞİTİM
 
Kişisel Gelişim ve İletişim konulu bu sertifika programında katılımcıların kendilerini geliştirmesi ve iş hayatında karşılaşılabilecek sorunlara hazırlıklı olmaları hedeflendi. Seminer süresince stres ve öfke yönetimi, etkili karar alma, ikna ve müzakere teknikleri,  etkili iletişim teknikleri, proaktif insan olma,  mevzuat konuları ele alınmaya devam ediyor.
 
 
AHEP-SEM yetkililerimiz, Kişisel Gelişim e İletişim Eğitimlerinin yanı sıra, Yabancı Dil Eğitimi, Aile Danışmanlığı Eğitimi ve Temel Grafik Tasarımları Programları Eğitimi gibi birçok programın önümüzdeki günlerde açılacağını dile getirdiler.
 
 
 

Haber Galerisi

Site Haritası