AHEP YILI GÖNÜLLÜ BİTİRDİ

AHEP YILI GÖNÜLLÜ BİTİRDİ


Üniversitemiz Sosyal Aktivite ve Sosyal  Sorumluluk Topluluğu öğrencileri tarafından her dönem tekrarlayan etkinliğin üçüncüsü gerçekleşti. Ortaya Karışık adı verilen etkinlikte müzikten çekilişlere, yemekten LÖSEV standına varana kadar her şey mevcuttu. Etkinliğin amacı her dönem olduğu gibi ihtiyacı olan okullara hijyen ürünleri sağlamaktı.

Programın açılış konuşmasını yapan Rektör Prof. Dr. Mehmet D. Önal “2017 yılına girerken, ülkemiz ve üniversitemiz için çok güzel bol etkinlikli bir yıl olmasını diliyorum. Topluluk öğrencilerimize böyle bir etkinlik düzenlediği için çok teşekkür ediyorum”  dedi.

Üniversitesimizin Gastronomi ve Mutfak Sanatları bölümü öğrencileri tarafından lezzetli yiyecekler servis edildi.  Her sene olduğu gibi LÖSEV yine üniversitede bulunarak destek topladı. Öğrencilerin bulduğu sponsorlu hediyelerden oluşan çekiliş standı katılımcıların yoğun ilgisine uğradı. 

Sevilen grup AVAZ ‘ın verdiği konserle devam eden programda öğrenciler ve katılımcılar eğlenceli zaman geçirdiler. AVAZ grubu solisti Batuhan Aslanoğlu “Böyle bir etkinlikte bulunduğumuz için çok mutluyuz.  Çok güzel ve anlamlı bir etkinlikti. Bizleri davet ettikleri için Alanya HEP Üniversitesi’ne çok teşekkür ederim" dedi.

Haber Galerisi

Site Haritası