AHEP'TE AKTİF TOPLULUKLAR

AHEP'TE AKTİF TOPLULUKLAR

AHEP'TE AKTİF TOPLULUKLAR

Alanya HEP Üniversitesi Sosyal Aktivite ve Sosyal Sorumluluk Topluluğu (SASST) ve Türkoloji Araştırmaları Topluluğu (TÜAT) öğrencileri geçtiğimiz haftayı sosyal ve kültürel faaliyetlerle geçirdi.

Türkoloji Araştırmaları Topluluğu öğrencileri " Biz topluluk olarak milli kültür, gelenek ve göreneklerimizi merkeze aldığımız bir faaliyet anlayışı ile öğrenci arkadaşlarımıza ve Alanya'ya hizmet etmeyi amaçlıyoruz. Üniversitemiz öğrencilerine yönelik açtığımız Halk Oyunları ve Zeybek Kursumuz da Alanya'mızın yöresel değerlerinden olan zeybek kültürünü öğrencilerimizle paylaşarak Alanyamızın değerlerini dışarıya aktarma amacına sahiptir" dedi.

Sosyal Aktivite ve Sosyal Sorumluluk Topluluğu öğrencileri "Alanya Belediye Tiyatrosu her hafta sahneye koyduğu birbirinden güzel oyunla bizlerin sosyal ve kültürel gelişimine oldukça katkıda bulunuyor. Böylece hafta sonlarımızı kendimizi geliştirerek geçirebiliyoruz. Her hafta bizi misafir eden başta Sanat Koordinatörü Mustafa Erman Doğan olmak üzere bütün tiyatro oyuncuları ve personeline çok teşekkür ederiz" dediler

Haber Galerisi

Site Haritası